ריהוט ומידוף

טוטאלטק מובילה בתחום הקמת המעבדות בשיטת turn key.
הקמת המעבדה משלב התכנון עד למסירת מפתח.
נסיון של הקמת מאות מעבדות טוטאלטק תדע להציע לך את הפתרון המושלם לתכנון והקמת המעבדה שלך.
לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות חייג 073-7282222
ריהוט לחדר נקי

מידע בסיסי על ריהוט למעבדה

 

נדרשים לריהוט למעבדה? חשוב לדעת שאפילו אם אתם צריכים כיסא ושולחן לא כדאי לקנות אותם בחנות ריהוט רגילה. עבור מעבדות מומלץ לרכוש ריהוט מיוחד וייעודי כפי שמציעים בחברת טוטאלטק, גם כחלק משירות בגישת Turn key.

 

מה מיוחד בריהוט למעבדה ולמה מומלץ לרכוש אותו?

 

ריהוט למעבדות מהווה חלק ממכלול שלם של ציוד ומוצרים שעושים בהם שימוש במעבדות. שלא כמו בבחירת ריהוט למשרד, בו שיקולי נוחות ועיצוב עומדים ברוש סדר העדיפויות, בבחירת ריהוט למעבדה יש מערך שיקולים שונה לגמרי. קודם כל, רהיטים אלו נדרשים להציג רמה גבוהה של עמידות מול הליכים וכנגד חומרים פעילים שיש במעבדה. בנוסף, לא אחת ריהוט מעבדה נדרש בשינוע או בתכונות מודולריותץ כמו כן יש חשיבות רבה להיותם מוצרים איכותיים, עמידים ויציבים, נוחים ובטוחים לשימוש, שקל לנקותם, ושתורמים להתנהלות תקינה במעבדה. תכונות אלו הופכות ריהוט למעבדה לשונה במאפייניו מאלו של ריהוט רגיל.

 

איך בוחרים ריהוט למעבדה?

 

בבחירת ריהוט למעבדה יש לבחור פריטים חיוניים במידות מתאימות לשטח הפנוי עבורם, שהינם עמידים ומתאימים למאפייני המעבדה ולהליכים ולחומרים שנעשה בהם שימוש. למשל יש מעבדות הנדרשות בריהוט עמיד בפני לחות, חום, קור, חומרים כימיים, חומצות ועוד. בנוסף יש לבחור ריהוט מתאים לסוג הליכי העבודה, כמות העובדים במקום, כמות חומרים ומוצרים שייעשה בהם שימשו וכדומה. למשל, מעבדה הפועלת כחדר נקי נדרשת בריהוט העומד בסטנדרטים אלו, שיכול לשמור על רמה גבוהה של סטריליות וניקיון. לא אחת גם יש צורך בריהוט אנטי סטטי, ריהוט עמיד בפני רטיבות ועוד.

 

חשוב לקנות את הריהוט מגורם מקצועי ומומלץ המספק ריהוט איכותי נושא תו תקן. גורם כזה גם יוכל לסייע ולייעץ לכם בבחירה מדויקת ונכונה של ריהוט המתאים למעבדה שלכם. ואם אפשר, עדיף לבחור בכתובת מקצועית אחת המספקת את כל הציוד למעבדה, לרבות הריהוט הנדרש עבורה, כך שתזכו במערך תכנון אחיד עבור כל פרטי ומרכיבי המעבדה.

איזה סוגי ריהוט מעבדה יש? 

ריהוט למעבדה מורכב ממגוון רחב של פריטים המשתנים בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מקום. בין היתר ריהוט זה כולל:

 

•    מדפים מסוגים ומידות שונות, לרבות מדפים מלאים מגולוונים, מדפי רשת מנירוסטה, מדפי רשת עם ציפוי ניקל כרום ועוד.

•    ארונות בטיחות עבור חומרים כימיים שניתן להזמינם גם לפי מידה, כדוגמת ארון אחסון עשוי מפוליפרופילן. לארונות אלו יש דופן כפולה, פתחי אוורור ויניקה, והם עומדים בדרישות בטיחות אש מחמירות. בנוסף ניתן לבחור בארונות בצבעים שונים כשכל צבע מיועד לסוג חומר אחר, כמו ארון אדום לצבעים, צהוב לחומרים דליקים וארון כחול עבור אחסון של חומצות וחומרים קורוזיבים.

•    מגוון סוגי עגלות במידות וגדלים שונים לרבות עגלות מלאות, עגלות רשת, עגלות כלוב, עגלות רשת עם ידיות, עגלות עבור גלילי SMT, עגלות עם עמודי ניקל כרום, עגלות עם מדפי פלסטיק ועוד. 

 

ציוד אנטי סטטי