מדפים מודולריים

 

חברת טוטאלטק מתמחה באספקת פתרונות מתקדמים ומקיפים לצרכיהן של תעשיות הפרמצבטיקה, הכימיה, ביו טכנולוגיה, מוליכים למחצה, התעשייה הצבאית ואלקטרוניקה. בין היתר, אנו מספקים ריהוט וציוד עבור חדרים נקיים לרבות מידוף מודולרי, ובמחלקת הבינוי שלנו יש את הידע להקמת מעבדות משלבי תכנון ועד למסירת המפתח עם ניסיון מצטבר בהקמת מאות מעבדות.

 

ממה עשויים מדפים מודולריים

 

כאמור, אנו אמונים על מתן פתרונות אחסון באולמות אלקטרוניקה ובחדרים נקיים, וברשותנו מגוון מדפים בגדלים שונים, אותם אנו מספקים ישירות מהיבואן לצרכן. מדפים אלו יכולים להיות עשויים ממתכת מגולוונת, מנירוסטה, בציפוי ניקל כרום ועוד. לא פעם, מידוף מודולרי מבוסס על מדפי רשת מנירוסטה, סגסוגת של ברזל עם לפחות עשרה וחצי אחוזים של כרום, אשר יוצרת שכבת פסיבציה בחלק העליון. מדובר בשכבה דקיקה ומבריקה המספקת הגנה מפני רטיבות ומפני היווצרות קורוזיה. כידוע, חלודה בחדרים נקיים עלולה לגרום נזק לפריטים ומוצרים בין אם מדובר בתעשיית האלקטרוניקה, התרופות וכדומה. לפיכך, מדפי נירוסטה מספקים מענה מצוין, כאשר מבנה הרשת מקטין את הסיכוי להצטברות של לכלוך ואבק על המדף. יש לציין כי מדפי נירוסטה גם עמידים בפני שריטות, ובמידה והם נשרטים נוצרת שכבת פסיבציה חדשה.

 

עוד אפשרות היא כאמור לקנות מדפים מודולריים מלאים מגולוונים. גלוון הוא תהליך בו מצפים פלדה אן ברזל בשכבה דקה של אבץ, כשגם כאן המטרה היא למנוע חלודה. מדובר בתהליך בו טובלים את הרכיב באמבט עם אבץ נוזלי בטמפרטורה גבוהה, מה שמעניק גימור נאה ודקיק המונע התחמצנות של המתכת.

 

איך בוחרים מדף מודולרי

 

כל הרעיון במדפים מודולריים הוא כמובן האפשר להוסיף ולהחסיר מדפים ולשנות את מיקומיהם מעת לעת, בהתאם לצרכי העבודה השוטפת. לפיכך, כאשר בוחרים את המדפים כדאי לשים לב למספר נקודות, מלבד סוגיית החומר שכבר דובר בה. ראשית, יש לשים דש על כך שיהיו אלו מחסנים נוחים ופשוטים ככל האפשר לפירוק והרכבה, בין אם הצורך הוא בשינוי מיקום או בניקיונם. בנוסף, ישנה חשיבות גדולה למידות המדפים מבחינת רוחב, עומק וגובה. את המידות יש להתאים גם כן לתנאים והצרכים במקום. למשל, מערכת מידוף מודולרית גבוהה תאפשר לאפסן כמות גדולה יותר של פריטים, לרבות כאלו שהשימוש בהם אינו תכוף במיוחד במדפים הגבוהים. מצד שני, מדפים גבוהים או עמוקים מדי עלולים להתגלות כבלתי נוחים להתנהלות שוטפת.

 

בנוסף, בבחינת המידות ומספר המדפים במערכת, צריך להביא בחשבון את כמות הפריטים הנדרשת לאחסון ואת השטח הפנוי במקום. המערכת צריכה לאזן בין הנתונים ולתת מענה אופטימאלי מבחינת שטח אחסון מספיק, אך ללא יצירת הפרעה, צפיפות ועומס רב המקשה על ההתנהלות. בתוך כך, יש לשים את הדגש על מערכת מידוף בעלת כושר נשיאה מתאים למשקלים של הפריטים הצפויים לאחסון, החל במדפים קלים, דרך בינוניים ועד לכבדים, בין אם מדפי רשת או מדפים מלאים, מדפי נירוסטה או מגולוונים.

 

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים מדפים מודולריים

 

לפני שקונים מדפים מודולריים עבור מפעל, חדר נקי או מעבדה, חשוב לזכור שבשוק מוצע מגוון עצום של מדפים על ידי חברות רבות. מומלץ לבחור בחברה לאספקת המדפים שמכירה היטב את תחום הפעילות של חברתכם, לרבות צרכים ספציפיים של חדרים נקיים ומעבדות, ומסוגלת לתת מענה מדויק והולם. בנוסף, כדאי לתת עדיפות לחברה כמו טוטאלטק שיכולה לספק פתרונות מלאים לצרכיכם תחת קורת גג אחת, ואינה מתמקדת בפתרונות מידוף, אחסון וריהוט בלבד.

 

מה המחיר של המדף?

 

המחיר של מדפים מודולריים משתנה בהתאם למאפייניהם, כפי שתוארו לעיל. לפיכך יש לבצע בחירה נכונה ולמצוא את האיזון בין מענה מיטבי לצרכים ובין מחיר משתלם – כפי שמציעה חברתנו. לפרטים נוספים בנושא ולהצעת מחיר כדאית הנכם מוזמנים לפנות אל הצוות המקצועי שלנו.

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

מדפי רשת לחדרים רטובים
ציוד אנטי סטטי