ציוד אנטי סטטי > ציוד רפואי מתכלה

חברת טוטאלק מתמחה באספקת פתרונות למעבדות, קליניקות, בתי חולים, מפעלי פרמצבטיקה ועולם הרפואה בכללותו. ברשותנו ידע רב וניסיון עשיר לצד ציוד איכותי ביותר העומד בכל התקנים הנדרשים ומספק מענה מקיף. בין היתר, אנו אמונים על אספקת ציוד לחדרים נקיים, כלי עבודה, מכונות, ביגוד וריהוט אנטי סטטי, ועוד. אחד מסוגי המוצרים שחברתנו מספקת הוא ציוד רפואי מתכלה, אשר צופן בחובו מספר יתרונות מהותיים.

 

כמה מילים על ציוד רפואי מתכלה

 

למעשה, תחת הכותרת של ציוד רפואי מתכלה מצויים שורה ארוכה של מוצרים. כך למשל, מדובר בכיסוי נעליים אנטי סטטי, סרבלים וחלוקים חד פעמיים, מחברות וניירות, מטליות אלכוהול, שרוולים חד פעמיים, מסיכות, כיסויי ראש ועוד הרשימה ארוכה. מטרתו העיקרית של הציוד הזה הוא כמובן לתרום ליצירת סביבה סטרילית, בין אם מדובר בחדר נקי, במעבדה או בכל מקום אחר הנדרש לעמוד בתקנים מחמירים של היגיינה.

כך לדוגמא, בבתי החולים, בחדרי ניתוח ובקליניקות, מטרתו המרכזית של ציוד זה היא להגן על חיי המטופלים. כידוע, במהלך התערבויות רפואיות, בוודאי פולשניות, קיים סיכון גבוה לזיהומים וישנה חשיבות עליונה בשמירה על רמה מינימאלית של חלקיקים, מיקרואורגניזמים וגורמים מזהמים נוספים. ציוד רפואי מתכלה נותן מענה הולם לכך, וישנו כמובן גם ציוד לשימוש רב פעמי – אשר לכך אחד מהם יתרונות משל עצמו.

 

מהם היתרונות של ציוד מתכלה

 

לא פעם, בקרב מוסדות רפואיים ישנה התלבטות לגבי רכישה של ציוד מתכלה או שימוש בפתרונות רב פעמיים. במקרים רבים ההעדפה תהיה בתחילתו או בסופו של דבר לציוד המתכלה, וזאת ממספר סיבות. ראשית, הציוד המתכלה ניחן ברמה גבוהה מאוד של סטריליות עם מעט מאוד חשש לפגיעה בהיגיינה. אמנם, גם ציוד רב פעמי עובר הליכים קפדניים להבטחת הסטריליות, אולם תמיד ישנו סיכוי קטן לטעות, להזנחה בתום לב, לאי הבנות וכדומה. לפיכך, הציוד המתכלה הנשלף בעת הצורך מהאריזה מעניק את המענה הבטוח ביותר מבחינה זו.

 

כמו כן, בעוד שההיגיון מראה לכאורה שהשקעה בציוד רב פעמי היא נכונה יותר לטווח הארוך, הרי שהחישוב הסופי מראה אחרת. זאת מכיוון שבתהליך הניקוי והחיטוי של ציוד רב פעמי, וכן עיבודו מחדש במידת הצורך, מושקעים לא מעט כספים ומשאבים באופן שוטף – החל בעלויות חשמל, דרך רכישה של חומרי חיטוי כימיים, הוצאות על מים לשטיפות וכביסות ייעודיות, וכיוצא בזאת. בנוסף לכך, ציוד מתכלה מבטיח במידה גבוהה ביותר שבעת הצורך ניתן יהיה לעשות בו שימוש, בזמינות מיידית, וזאת לעומת אי ודאות שיכולה להיווצר לגבי ציוד רב פעמי – שאינו תמיד זמין בעת ובכמות הנדרשת.

 

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים ציוד רפואי מתכלה

 

מטבע הדברים, רכישה של ציוד רפואי מתכלה נעשית באופן שוטף. לפיכך, חשוב מאוד לבחור בחברה כמו טוטאלוק שתלווה אתכם בנאמנות וביעילות לכל אורך הדרך, כאשר כל הזמנה מגיעה לייעדה בתוך 3 ימים לכל היותר, בלי צורך למלא טפסים ובלי עיכובים טכניים מיותרים. כמו כן, בחברתנו עומד לרשותכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב שיוכל לייעץ ולהכווין לבחירה נכונה, למשל מבחינה מידות הציוד המתכלה, חומרים מהם הוא עשוי וכדומה. ולבסוף, ראוי לציין כי ציוד רפואי מתכלה מחייב מערכת סילוק וטיפול באשפה העומדת בכל הדרישות והתקנים המחמירים למען שמירה על איכות הסביבה. גם בנושא זה נשמח לספק ייעוץ והכוונה במידת הצורך.

 

מה המחיר של הציוד

 

כפי שתוכלו להתרשם באתר שלנו, קיים מגוון רחב של ציוד מתכלה, כאשר עבור כל מוצר יש מחיר שונה בהתאם לטיבו וכמותו באריזה. לפרטים נוספים בנושא הנכם מוזמנים לפנות אלינו.

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

ציוד אנטי סטטי