עגלות שינוע מנירוסטה ופלסטיק

 

בתור חברה המתמחה מזה שנים בפתרונות מקיפים לתעשיות ביולוגיות, כימיות, אלקטרוניות וביטחוניות, אנו מחזיקים במגוון עגלות שינוע הנותנות מענה לצרכים ספציפיים של הלקוח. מדובר בעגלות העשוי מחומרים שונים, בדגש על נירוסטה אך גם כאלו עם מדפי פלסטיק, אותן ניתן להזמין בהתאמה אישית. לרשותכם עומד צוות מקצוע מנוסה ביותר אשר ישמח לכוון אתכם לבחירה נכונה של העגלה או העגלות המתאימות ביותר לצרכיכם.

 

עגלות רשת לשינוע

מה החשיבות של עגלות שינוע

 

עגלות שינוע כשמן כן הן – מיועדות להעביר ציוד, פריטים ומוצרים שונים ברחבי מתחם מסוים. למעשה, יש מגוון רחב מאוד של עגלות כאלו בעלות תצורות ומאפיינים שונים, למשל עגלות מדפים מלאים פתוחות, עגלות רשת, עגלות כלוב, עגלות עם מיכלי פלסטיק, וכמו כן ישנם הבדלים רבים מבחינת מידות העגלה, סוג הידיות שלה, סוג הגלגלים, חומרי העגלה וכדומה. כך, עגלת שינוע המתוכננת כראוי יכולה לתת מענה מדויק לצרכי המקום, בין אם מדובר בתעשייה מתקדמת, בתעשייה כימית ומעבדות, חדרים נקיים, ובמגזרים אחרים עד למכבסות ובתי מלון. העיקרון הוא תמיד הגברת נוחות ויעילות העבודה תוך שינוע פריטים נדרשים במרחב, עם עגלות המסוגלות לשאת משקלים שונים ומוצרים רבים בעת ובעונה אחת.

 

למה כדאי לרכוש עגלת שינוע מפלסטיק

 

כאמור, עגלת שינוע יכולה להיות עשויה מחומרים שונים, ואחד מהם הוא הפלסטיק (לרוב פוליפרופילן) של המדפים או המיכל. לא בכל המקרים הבחירה בעגלות כאלו תהיה הנכונה, והדבר תלוי בצרכים, דרישות ותנאי סביבת העבודה. כך למשל, עגלות אלו יכולות לתת מענה מצוין לסוגיית מניעת קורוזיה המצטברת על גבי המדפים, הן נחשבות לעמידות לאורך זמן ואינן מרעישות.

 

מתי נבחר בעגלות שינוע מנירוסטה

 

נירוסטה היא סגסוגת של ברזל וכרום המצטיינת בעמידות גבוהה במיוחד בפני קורוזיה, ולפיכך שמה הוא פלדת אל חלד. מדובר באחד החומרים היותר נפוצים במעבדות ובחדרים נקיים, בהם להצטברות קורוזיה עלולה להיות השפעה הרסנית על מוצרים, פריטים וחומרים רגישים. מעשה, עגלת נירוסטה תהווה בחירה נכונה במצבים רבים כאשר מעוניינים בעגלה חזקה ויציבה המסוגלת לשאת גם משקלים בלתי מבוטלים, ובפרט כאשר ישנה חשיבות לסוגיית הקורוזיה. יש לציין כי עגלות אלו גם עמידות מאוד בפני שריטות, ואף אם הן נשרטות נוצרת שכבת פסיבציה חדשה המגנה על המתכת מפני רטיבות וחלודה.

 

מה המחיר של עגלות שינוע

 

המחיר של עגלות שינוע איננו אחיד. על פי רוב הוא עומד על כמה מאות שקלים כאשר העלות משתנה בהתאם למאפייני העגלה כגון גודלה, כושר נשיאת המשקל שלה, מאפיינים ייחודיים ותכנון לפי דרישה, וכן שיקולים שונים של היצרן והמשווק. בכל מקרה, מכיוון שמדובר בפריט האמור לשמש אתכם בנאמנות לאורך תקופה ארוכה חשוב לרכשו מגורם רציני, מקצועי ואמין כחברתנו, שמאחוריו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. כמו כן, כדאי לתת עדיפות לחברה המתמחה בתחום הפעילות של חברתכם, מכירה היטב את הצרכים והדרישות ויודעת לתת להם מענה מיטבי ומקיף.

 

עוד היבטים של עגלת שינוע

 

בעת הזמנת עגלת שינוע יש לבחון שורה ארוכה של היבטים, מלבד החומרים והמחיר. כך למשל, חשוב מאוד לתת את הדעת על מימדי העגלה  לאורך, לגובה ולרוחב, וזאת בהתאם לגודל וכמות הפריטים שהיא אמורה לשנע, וכן מבחינת מפתחים שבהם העגלה אמורה לעבור, נוחות השימוש בה, רמת הצפיפות בחדר העבודה, אי יצירת הפרעות בעת תנועה וכשהעגלה עומדת, ועוד. בנוסף, יש לבחור היטב את מבנה העגלה כגון פתוח או סגור, לתת את הדעת על מבנה הידיות, סוג גלגלים, שרשרת הארקה אנטי סטטית, וכיוצא בזאת. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לייעץ לכם בנושאים אלו ונוספים, ולסייע בהזמנת עגלה המשרתת היטב את צרכיכם.

ציוד אנטי סטטי